Oddział przedszkolny

DZIEŃ KOTA - PRZEDSZKOLE

Dzień Kota w przedszkolu.

WALENTYNKI - PRZEDSZKOLE

Zabawy walentynkowe.

Przejdź do - BAL KARNAWAŁOWY - PRZEDSZKOLE

BAL KARNAWAŁOWY - PRZEDSZKOLE

Bal karnawałowy w przedszkolu odbył się 5 lutego. Zarówno dzieci z grupy Biedronek, jak i Motylków z ogromną radością tańczyły do muzyki, uczestniczyły w zabawach, konkursach i prezentowały swoje stroje. Na zakończenie zostali wybrani Król i Królowa Balu w obu grupach, którym wręczono pamiątkowe upominki. Zapraszamy do oglądania naszej galerii.

LEPIMY BAŁWANA - BIEDRONKI

Biedronki lepią bałwana :)

Przejdź do - ZIMOWE ZABAWY ZE ŚNIEGIEM - BIEDRONKI

ZIMOWE ZABAWY ZE ŚNIEGIEM - BIEDRONKI

Zabawa ze śniegiem w grupie Biedronek.

CHOINKA - BIEDRONKI

Ubieranie choinki w grupie Biedronek.

PRZEGLĄD KOLĘD - BIEDRONKI

Przedszkolny przegląd kolęd i pastorałek odbył się w naszym przedszkolu 17 grudnia. Wszystkie dzieci z uwagą i zadowoleniem oglądały występy swoich koleżanek i kolegów, którzy otrzymali przygotowane upominki. Gratulujemy uczestnikom odwagi i zaangażowania, a przedszkolnej widowni wspaniałego aplauzu!

ELFY - BIEDRONKI

Dnia 18 grudnia dzieci z grupy Biedronek odwiedziły Elfy - pomocnicy św. Mikołaja. Dzieci z radością wykonywały zadania przygotowane przez św. Mokołaja, żeby po ich zakończeniu otrzymać wymarzone prezenty. Były zimowe układanki, tor przeszkód oraz zabawy grupowe ze świąteczną muzyką.