Jesteś tutaj: Start / Aktualności

OPŁATA ZA OBIADY - WRZESIEŃ 2021

Opłata za obiady w miesiącu wrzesień 2021 - 76 złotych.

09.2021

PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Plan lekcji dla klas I-III znajduje się ->tutaj

Plan lekcji dla klas III-V znajduje się ->tutaj

Plan lekcji dla klas VI-VIII znajduje się ->tutaj

08.2021

OGŁOSZENIE - ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Ogłoszenie

Informujemy, że dnia 26 sierpnia 2021r. o godz. 15.30 do 17.30 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Agaty Mróz w Niemczu. Jednocześnie nadmieniamy, iż z powodu pandemii rodzice nie wchodzą do budynku przedszkola.  Będzie udostępniony plac zabaw, a dzieci zostaną oprowadzone po placówce przez nauczycieli. Uprzejmie prosimy, aby wszyscy posiadali przy sobie maseczki i w trakcie zajęć adaptacyjnych utrzymywali między sobą zalecane odległości.

Z poważaniem,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Agaty Mróz w Niemczu

Serdecznie zapraszamy!

08.2021

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW KLAS I-III ORAZ KLAS IV-VIII W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 2021

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021:

język polski (średni wynik w %):

kraj – 60%

województwo – 57%

powiat – 60%

gmina Osielsko – 66%

SP NIEMCZ – 72% ( w dziewięciostopniowej skali staninowej – stanin 8 – bardzo wysoki)

matematyka (średni wynik w %):

kraj – 47%

województwo – 43%

powiat – 48%

gmina Osielsko – 60%

SP NIEMCZ – 69% ( w dziewięciostopniowej skali staninowej – stanin 8 – bardzo wysoki)

język angielski (średni wynik w %):

kraj – 66%

województwo – 52%

powiat – 67%

gmina Osielsko – 83%

SP NIEMCZ – 89% ( w dziewięciostopniowej skali staninowej – stanin 9 – najwyższy)

07.2021

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

24 czerwca 2021 r. w trzech odsłonach pożegnaliśmy z łezką w oku 72 naszych tegorocznych absolwentów.
W tym roku tytuł Absolwenta roku otrzymał Patryk Stelmaszek (8b). Jego osiągnięcia zostały dostrzeżone przez Stowarzyszenie BANAN (czyli Bydgoską Akcję Nęcenia Aktywną Nauką). Od stowarzyszenia uczeń otrzymał laptopa.
Wszystkim Absolwentom 2021 Szkoły Podstawowej im. Agaty Mróz w Niemczu życzymy wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń!
Bądźcie dzielni, bo odważnym szczęście sprzyja!

RELACJA Z ROZDANIA NAGRÓD WÓJTA GMINY OSIELSKO

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

W dniu 24 czerwca 2021 r. uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły otrzymali nagrody Wójta Gminy Osielsko za szczególne osiągnięcia. Uczniowie za tytuł laureata w wojewódzkim konkursie przedmiotowym, nauczyciele zaś za przygotowanie i poprowadzenie ich do tego sukcesu.
Nagrodzono 7 uczniów i uczennic ze Szkoły Podstawowej im. Agaty Mróz w Niemczu:
Natalia Moś - laureat konkursu kuratoryjnego z języka polskiego (opiekun: Anna Nowakowska)
Tomasz Olchowy - laureat konkursu kuratoryjnego z informatyki (opiekun: Bogusława Ziółkowska)
Wiktor Piotrowski - laureat konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego (opiekun: Agnieszka Niedziałkowska)
Oskar Barczewski, Clara Heckel oraz Max Kulikowski - laureaci konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego (opiekunowie: Beata Bednarkiewicz i Katarzyna Popiel)
Szczególne wyróżnienie i nagrodę specjalną otrzymał Patryk Stelmaszek za zdobycie czterech tytułów laureata konkursów kuratoryjnych oraz dwóch tytułów finalisty ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych:
- laureat konkursu kuratoryjnego z języka polskiego oraz finalista olimpiady literatury i języka polskiego (opiekun: Anna Nowakowska),
- laureat konkursu kuratoryjnego z fizyki (opiekun: Jakub Błaszak),
- laureat konkursu kuratoryjnego z chemii oraz finalista ogólnopolskiej olimpiady wiedzy chemicznej (opiekun: Marta Stępkowska-Helińska),
- laureat konkursu kuratoryjnego z języka hiszpańskiego.
Jesteśmy tym bardziej dumni z naszych uczniów, iż nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym zajęła 5. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim pod względem liczby laureatów i finalistów konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz pierwsze miejsce w powiecie bydgoskim.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, wszak finis coronat opus!